Derman Evde Bakım Merkezi 2000 yılından beri kesintisiz sağlık hizmeti sunan Derman Tıp Merkezi’ne bağlı sağlık kuruluşudur. 

Hasta ve hasta yakınlarına hizmet odaklı bir hekim kuruluşu olan Derman Evde Bakım Merkezi ve Derman Tıp Merkezi olarak çok sayıda çözüm ortağımız ve sektörde 20 yılı aşkın tecrübemiz ile hastalarımızın sağlık beklentilerine  nitelikli ve güvenilir çözümler üretmeyi hedefleyen, akademisyen, doktor/uzman doktor ve sağlık çalışanlarından oluşan, sürekli kendini geliştiren bir ekiple hizmet veriyoruz.

Derman Evde Bakım Merkezi Hakkında

Evde Bakım ve Sağlık Hizmeti hasta ve yakınlarının bulunduğu ortamda ihtiyaç duydukları sağlık hizmetini sağlık kuruluşuna gitmeden karşılamak üzere planlanmış bir ekip sağlık hizmetidir.

Bu hizmetlerden genellikle yaşlılar, kronik hastalığı olup sürekli takip gerektiren hastalar, Alzheimer, Demans, Parkinson felç hastaları gibi özel hasta grupları ileri dönemdeki onkoloji hastaları, sürekli gözlem gerektiren yoğun bakım sonrası hastalar, ameliyat öncesi ve sonrasında özel bakıma ihtiyaç duyan hastalar yararlanmaktadır.

Aslında özet olarak kendi ortamında sağlık hizmetine ihtiyacı olan her tür hasta orta veya kısa süreli olarak bu hizmetten faydalanabilirler. Bu hizmet ameliyat veya tedavi öncesi ve sonrasında danışmanlık hizmeti, yerinde muayene, tetkik, tahlil ve tedavi, bakım, fizyoterapi, psikolojik destek ve rehabilitasyon hizmetleri olarak özetlebilir.

Özellikle yatağa bağımlı bireylerin, evden çıkmasının ve sağlık kuruluşuna ulaşmasının hasta ve yakınları tarafından büyük zorluk içerdiği hastaların ameliyat sonrası hastalığın iyileşme süreci açısından olumlu etkileri çok açıktır.

Birinci sınıf evde bakım merkezi mi arıyorsunuz?